ساخت ویلای چوبی

ویلای چوبی

کاراچیدمان سازنده ویلای چوبی

کاراچیدمان سازنده ویلای چوبی

کارگاه تولیدی کاراچیدمان با بهره گیری از دانش و تجربه چندین ساله خود در زمینه ساخت ویلای چوبی خانه های زیبا و در عین حال مستحکم طبق آیین ها و اصول مهندسی میسازد با بهترین کیفیت و کمترین زمان هدف ما ساخت ویلای چوبی و مدرن برای کارفرمایان عزیز میباشد.
AddText ۰۷ ۲۲ ۰۹.۳۹.۱۷ 300x169 - ویلای چوبی

ویلا چوبی به علت سبک بودن زمان ساخت کوتاه ضد زلزله بودن زیبایی منحصر بفرد سازگاری با محیط زیست میباشد زندگی در یک ویلا چوبی برای بسیاری یک آرزو میباشد ما این آرزوی شما را به واقعیت تبدیل میکنیم.

چوب استفاده شده در ساخت ویلای چوبی

برای ساخت ویلا چوبی از چوب کاج مناطق سردسیر استفاده میشود درختان سوزنی برگ به اصطلاح نرم چوب به علت خواص و ویژگی هایی که دارا میباشد بهترین نوع چوب برای این امر میباشد.

زیبایی منحصر بفرد چوب به عنوان یک متریال یکی از پر مصرف ترین متریال در ساخت ساختمان میباشد سازگاری با محیط زیست سرعت ساخت بالا با توجه به پیش ساخته بودن ویلای چوبی و سبک بودن یکی از ویژگی های مهم ویلای چوبی سرعت ساخت بالا میباشد به علت پیش ساخته بودن ویلای چوبی و کنترل کیفیت تک تک اجزای یک ویلای چوبی با دقت و با دستگاه های به روز ساخته و آماده میشود.

AddText ۰۷ ۲۲ ۰۹.۳۶.۵۸ 300x169 - ویلای چوبی

یک ویلا چوبی به علت ویژگی های ذاتی چوب همیشه در تمام سال برای شما یک محیط مطبوع را به ارمغان می آورد چوب در زمانی که رطوبت محیط بالا میباشد با جذب رطوبت و عدم انتقال آن به داخل ویلا چوبی محیطی به مراتب با رطوبت کمتر را برای شما فراهم میکند و در زمانی که میزان رطوبت کم میباشد با انتقال رطوبت به محیط داخلی ویلا چوبی یک هوای مطبوع برای شما به ارمغان می آورد.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر بفرد چوب نسبت به متریال دیگر ساختمان این موضوع میباشد که چوب ضریب انتقال حرارت و صوت بسیار بالاتر نسبت به اکثر متریال های ساختمان را دارا میباشد.

ویلای چوبی برای تمام سال

یک ویلا چوبی میتواند در تابستان برای شما یک محیط دلچسب و خنک فراهم کند و در زمستان یک خانه گرم به دمای مطبوع مد نظر شما برسد یک ویلا چوبی را میتوان درتمام مناطق اعم از سردسیر تا مناطق با رطوبت بالا ساخت و استفاده کرد در بسیاری از کشورهای سردسیر از جمله روسیه، شمال کانادا، برای کاهش هزینه های انرژی از ویلاهای چوبی استفاده میشود.

AddText ۰۷ ۲۲ ۰۹.۳۳.۵۹ 300x147 - ویلای چوبی

مقاومت ویلای چوبی در برابر زلزله

یکی از دلایل استفاده از یک ویلا چوبی این میباشد که چوب به علت مقاومت کششی فوق العاده و تحمل تنش هایی در محورهای مختلف به عنوان یک متریال مناسب در ساخت ویلا میباشد که میتوان با وزن بسیار کمتر به مقاومت مد نظر مهندسین محاسب سازه برای مقاومت در برابر زلزله برسد.

نوع متریال در آشپزخانه در ویلای چوبی

سلیقه بیشتر هموطنان عزیز که علاقمند هستن که سرویس و آشپزخانه از متریال کاشی و سرامیک استفاده شود کاراچیدمان با تعمیداتی خاص این امکان را فراهم کرده که درصورت انتخاب کارفرما سرویس و آشپزخانه را بصورت کامل کاشی و سرامیک مطابق نظر کارفرما انجام دهد.

AddText ۰۷ ۲۲ ۰۸.۵۴.۰۷ 225x300 - ویلای چوبی

طراحی داخلی و دیزاین ویلای چوبی

ما می توانیم طبق نظر کارفرما داخل یک ویلایچوبی را دیزاین و طراحی کنیم بصورت سفارشی و از المان های کناف و چوب و متریال دیگر با توجه به نوع سبک انتخاب شده توسط کارفرما طراحی کنیم و آنچه در رویای شما میباشد.

AddText ۰۷ ۲۲ ۰۸.۴۷.۴۷ 225x300 - ویلای چوبی

امکان تعبیه شومینه در ویلای چوبی

امکان طراحی و اجرای شومینه مطابق نظر کارفرما در ویلای چوبی امکان پذیر میباشد تا حد امکان استفاده از شومینه های پیش ساخته و مدرن در الویت میباشد.

تاسیسات ویلای چوبی

تمام تاسیسات و الکتریکال بصورت توکار و از بهترین متریال ایرانی استفاده و اجرا میشود در خصوص الکتریکال متریال از نوع نسوز و گالوانیزه استفاده میشود نقشه های تاسیسات و الکتریکال به کارفرما داده میشود.

رنگ ویلای چوبی

رنگ مورد استفاده در ویلا چوبی از نوع رنگ های جذبی میباشد که به دو دسته پایه آب و روغن های گیاهی تقسیم بندی میشود از خواص این نوع رنگ ضد آب بودن، ضد u.v، ضد حشرات و آفات میتوان اشاره کرد. این نوع رنگ این امکان را فراهم میکند که شما رنگ ویلا خود را از رنگ های مختلفی استفاده کنید.

AddText ۰۷ ۲۲ ۰۹.۵۱.۴۴ 300x169 - ویلای چوبی

مراحل ساخت ویلای چوبی

 اول : بازدید از زمین بررسی نوع خاک و برداشت زمین میباشد.

دوم : طراحی پلان مطابق نظر کارفرما و تهیه نقشه میباشد.

سوم: تهیه نقشه سازه ای و ارسال به کارخانه جهت تولید و تهیه متریال

چهارم: نصب و مونتاژ سازه در محل نصب

کارگاه تولیدی کاراچیدمان با سابقه چندین ساله برای شما ویلا چوبی را با بهترین متریال و کیفیت مطابق استانداردهای بین المللی طراحی و تولید میکند کارشناسان ما در بخش های طراحی و اجرا تمام تلاش خود را انجام میدهند که یک ویلا چوبی زیبا و مقاوم برای سالیان بلند مدت را برای شما طراحی و تولید کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
پاسخگوی سوالات شما در واتساپ هستم